Atrakcje dla dzieci na dworcu

– Pogoda nie rozpieszcza, a jak wiadomo w czasie deszczu na podwórku bawić się nie da i dzieci się nudzą. W tym roku postanowiliśmy jednak, że nawet w czasie deszczu będzie można spędzić kreatywnie czas z animatorami Lata na podwórku – informuje koordynatorka projektu Maria Zięba.
Podobnie jak w poprzednim tygodniu, dzięki gościnności Miejskiego Zarządu Nieruchomości, we wtorek, środę i czwartek w godzinach 17:00- 20:00 organizatorzy zapraszają na Dworzec PKP Świdnica Miasto.
A co w tym tygodniu? Tradycyjnie już zajęcia plastyczne, artystyczne i animacje. Dodatkowo dla chętnych dzieci przez wszystkie dni zabawy z językiem angielskim, a w czwartek warsztaty break dance.
Już dziś, we wtorek, wyruszymy w podróż do wioski indiańskiej, Będziemy tworzyć tipi i indiańskie ozdoby. LATO na podwórku to propozycja dla dzieci od 3 do 12 lat, każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Warto śledzić profil projektu na portalu Facebook FB @latonapodworku.
Przypominamy też, że cały czas można się przyłączyć – przekazać nam materiały, poprowadzić zajęcia, zostać wolontariuszem.
Więcej informacji na stronie internetowej http://ladnehistorie.pl/lato-na-podworku/
Tegoroczna edycja LATA NA PODWÓRKU to  działanie dofinansowane jest ze środków pochodzących z opłat za sprzedaż alkoholu w ramach realizacji zadań Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Gminie Miasto Świdnica na 2018 rok
fot. Weronika Połczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *