Abba Show na Dzień Kobiet

dzien kobiet

dzien kobietBezpłatne badania lekarskie, porady dietetyka, panel dyskusyjny, pokaz mody, najnowsze trendy w kosmetyce i fryzjerstwie, a na deser występ Abba Show, polskiego wydania legendarnego zespołu Abba. Takie atrakcje czekają na panie podczas kolejnej, ósmej już edycji Dnia Kobiet organizowanego przez Ligę Kobiet Polskich koło w Świdnicy.

Bezpłatne badania lekarskie, porady dietetyka, panel dyskusyjny, pokaz mody, najnowsze trendy w kosmetyce i fryzjerstwie, a na deser występ Abba Show, polskiego wydania legendarnego zespołu Abba. Takie atrakcje czekają na panie podczas kolejnej, ósmej już edycji Dnia Kobiet organizowanego przez Ligę Kobiet Polskich koło w Świdnicy.

dzien kobiet

Dzień Kobiet obchodzony jest 8 marca, ale ta edycja odbędzie się kilka dni później. Obchody podzielone zostały na dwa dni, rozpoczną się badaniami lekarskimi w piątek, 13 marca w Teatrze Miejskim w Świdnicy. Już od godziny 16.30 będzie można wykonać bezpłatne badania słuchu, wzroku, badanie poziomu cukru, cholesterolu we krwi czy ciśnienia, a także spotkać się z dietetykiem.

Uroczyste otwarcie imprezy rozpocznie się o godzinie 18.00 panelem dyskusyjnym z zaproszonymi gośćmi i lekarzami. – W tym roku dyskutujemy o seksie. Tematem przewodnim będzie „Sexi, sex w jakim wieku…?” – informuje Elżbieta Dudziak, prezes świdnickiego koła. Całość zakończy występ wspaniałego, pełnego dynamiki zespołu Abba Show.

Drugi dzień, czyli 14 marca będzie pełen warsztatów i pokazów. Uroczystości pod hasłem „Bądź piękna na wiosnę” odbywać się będą już od godz. 12.00 w Galerii Świdnickiej. W programie m.in. pokaz mody, a także najnowsze trendy w kosmetyce i fryzjerstwie.

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny.

(BFG), fot. Wiktor Bąkiewicz

lkp dzien-kobiet a2 2015-02-16

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *