WYDARZENIE DNIA

Aktualności

Pozostałe wpisy

NA SYGNALE

SPORT

tenis
Inne, Sport

Korty otwarte dla najmłodszych

Jedna pod niebem, druga pod dachem. W sierpniu w Świdnicy zorganizowane zostaną aż dwie szkółki tenisa ziemnego dla dzieci. Udział w obu jest bezpłatny. W imieniu organizatorów – zapraszamy.

Pozostałe wpisy

KULTURA

Dni młodzieży 2016 Świdnica (34)
Fotogaleria, Kultura, Polecamy

Setki pielgrzymów w Świdnicy (FOTO)

Powiewające flagi swoich państw, uśmiechy, tańce, okrzyki, modlitwa i tylko pozytywne wibracje towarzyszyły setkom pielgrzymów, którzy dzisiaj na zakończenie diecezjalnych dni odbywających się w ramach Światowych Dni Młodzieży, zjechali do Świdnicy. Biskup świdnicki Ignacy Dec pożegnał przybyłych gości w zrozumiałym dla każdego języku i wyraził wdzięczność za obecność w diecezji świdnickiej.
Miasto Dzieci 2016 bfg (53)
Fotogaleria, Kultura, Polecamy

Dzieci rządzą miastem (FOTO)

Na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji trwa Miasto Dzieci. Dzisiaj uroczyście przekazano władzę najmłodszym. Prezydentem została Julia Lewandowska z grupy 41, która obiecała m.in. owoce do śniadania i dyskotekę na zakończenie turnusu. Na wiceprezydenta wybrano Kacpra Wrzodka z grupy 26.

Pozostałe wpisy

FOTOGALERIE

POLITYKA

Obraz 172
Polecamy, Polityka

Absolutorium na tak

Podczas XXVIII sesji jednogłośnie radni gminy Świdnica zadecydowali o udzieleniu absolutorium dla wójta gminy Świdnica. To 13, absolutorium z tyt. wykonania przeze mnie budżetu, a 14 w mojej dotychczasowej historii na stanowisku wójta – mówiła Teresa Mazurek.
gryfy
Gospodarka, Polecamy, Polityka

Rusza 12. edycja Świdnickich Gryfów

„Świdnickie Gryfy” to najważniejsza nagroda gospodarcza w naszym mieście. Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” – promowanie produktów wytwarzanych w naszym regionie.

Pozostałe wpisy