WYDARZENIE DNIA

Aktualności

Pozostałe wpisy

NA SYGNALE

pieniądze
Na sygnale, Polecamy

Ukradli staruszce 25 tysięcy

W Strzegomiu doszło do kolejnego oszustwa na szkodę starszej osoby. Tym razem 81-letnia kobieta straciła 25.000 złotych oraz 4.300 dolarów. Sprawcy działali metodą „na córkę”. Ponownie apelujemy zatem o ostrożność w tego typu sytuacjach i nieprzekazywanie pieniędzy obcym osobom.

SPORT

plakat festyn1
Piłka Nożna, Polecamy, Sport

Festyn dla Gosi. Była piłkarka potrzebuje pomocy

„Gryfiacy dla Gosi” – pod takim hasłem społeczność klubu Gryf Świdnica, ale nie tylko, spotka się 1 października na obiektach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Cel jest szczytny – pomoc dla Małgorzaty Lizak-Podleśnej. Była siatkarka Polonii i żona przyjaciela Gryfa od wielu lat cierpi na niezwykle rzadką i skomplikowaną chorobę – nawracające zapalenie chrząstek. Szansą...
pilka111
Piłka Nożna, Sport

Kanonada w „Bundeslidze”

Prawie siedem bramek na jedno spotkanie. Taką niezwykle wysoką średnią uzyskali piłkarzy świdnickich grup klasy B w szóstej kolejce. To kolejny strzelecki rekord w tym sezonie. Najmocniej popracowano w Piotrowicach, gdzie padło dwanaście goli.

Pozostałe wpisy

KULTURA

Pozostałe wpisy

FOTOGALERIE

POLITYKA

Dalajlama Świdnica BFG (39)
Fotogaleria, Polecamy, Polityka

Dalajlama XIV w Świdnicy. Wspólnie apelowali o pokój na świecie (FOTO)

To historyczny dzień dla Świdnicy. Dzisiaj, 21 września w międzyreligijnym spotkaniu w Kościele Pokoju uczestniczył Jego Świątobliwość Dalajlama XIV, duchowy przywódca Tybetańczyków. Wspólnie z przedstawicielami chrześcijaństwa, islamu i judaizmu podpisał specjalny „Apel o Pokój”. – Wspólnie apelujemy o pokój na świecie, pokój niezależny od poglądów, pochodzenia czy religii. Pokój, który jest możliwy zawsze, jeżeli tylko...
Obraz 172
Polecamy, Polityka

Absolutorium na tak

Podczas XXVIII sesji jednogłośnie radni gminy Świdnica zadecydowali o udzieleniu absolutorium dla wójta gminy Świdnica. To 13, absolutorium z tyt. wykonania przeze mnie budżetu, a 14 w mojej dotychczasowej historii na stanowisku wójta – mówiła Teresa Mazurek.

Pozostałe wpisy