WYDARZENIE DNIA

Aktualności

Pozostałe wpisy

NA SYGNALE

SPORT

wojtanowska
Biegi, Lekkoatletyka, Sport

Wróciła i powalczyła

Po pięciu latach przerwy do startów w imprezach rangi mistrzowskiej wróciła 27-letnia Paulina Wojtanowska. Pochodząca z Bielawy, a od tego sezonu reprezentująca GLKS Świdnica zawodniczka pokazała się z bardzo dobrej strony na Mistrzostwach Polski Kobiet w biegu na 10 km.
plazowka
Siatkówka, Sport

Młodzież na piachu

Przez cały ubiegły tydzień tętniły życiem boiska do siatkówki plażowej na obiektach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wyłoniono mistrzów Świdnicy w rozgrywkach gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Pozostałe wpisy

KULTURA

motor dar bfg (56)
Fotogaleria, Kultura, Polecamy

Wielki dar od motocyklistów (FOTO)

Pokazy akrobatyki, występy taneczne, koncerty, atrakcje dla dzieci, pokazy karate, wystawa motocykli i oczywiście zbiórka krwi – między innymi takie atrakcje czekały na świdniczan podczas kolejnej imprezy MotoDar zorganizowanej wczoraj, 21 maja w Galerii Świdnickiej przez Stowarzyszenie Motocyklowe Rider – Świdnica. Motocykliści kolejny raz pokazali wielkie serca i zebrali 12 litrów krwi, pieniądze oraz pełen...

Pozostałe wpisy

FOTOGALERIE

POLITYKA

gryfy
Gospodarka, Polecamy, Polityka

Rusza 12. edycja Świdnickich Gryfów

„Świdnickie Gryfy” to najważniejsza nagroda gospodarcza w naszym mieście. Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” – promowanie produktów wytwarzanych w naszym regionie.

Pozostałe wpisy