6 włamań na koncie 16-latka

policja1

policja1Policjanci z czwartego komisariatu i z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wytypowali sprawcę włamań do samochodów. Do zdarzeń tych doszło w Wałbrzychu na terenie podległym czwartemu komisariatowi. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec Wałbrzycha. W ubiegłym tygodniu nieletni został zatrzymany.

 

Policjanci z czwartego komisariatu i z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wytypowali sprawcę włamań do samochodów. Do zdarzeń tych doszło w Wałbrzychu na terenie podległym czwartemu komisariatowi. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec Wałbrzycha. W ubiegłym tygodniu nieletni został zatrzymany.wiezienie

Podczas przesłuchania przyznał się do sześciu włamań do samochodów, z których kradł głównie radioodtwarzacze. Łączna wartość strat poniesionych przez właścicieli pojazdów szacowana jest na 2 tysiące złotych. Nieletni po wykonaniu z nim wszystkich czynności został zwolniony i przekazany opiekunowi prawnemu. Teraz jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *