Aktualności, Kultura, Polecamy, Świdnica

5. urodziny Galerii Świdnickiej. Koncert Natalii Szroeder

18 marca 2017 Galeria Świdnicka  będzie hucznie świętować swoje piąte urodziny.

W marcu 2017 roku mija 5 lat od wielkiego otwarcia Galerii Świdnickiej. Przez ten czas centrum handlowe stało się jednym z ulubionych miejsc mieszkańców Świdnicy i okolic. Klienci Galerii Świdnickiej spędzają wolny czas nie tylko na zakupach, ale także z chęcią odwiedzają wielosalowe  kino, restauracje, kawiarnię Choice czy dbają o kondycję w klubie Fitness World. Dużym zainteresowaniem cieszą się liczne imprezy i wydarzenia, w których klienci galerii biorą aktywny udział.

18 marca 2017 Galeria Świdnicka  będzie hucznie świętować swoje piąte urodziny.
Z tej okazji zaplanowano niezwykłe atrakcje, zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, a finałem imprezy będzie koncert Natalii Szroeder, artystki znanej m.in. z takich hitów jak „Lustra”, „Powietrze”, „Nie patrzę w dół”.

Dodatkowo 4 marca rusza Wielki Konkurs Urodzinowy, w którym główną nagrodą jest bon o wartości 5000zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA w Galerii Świdnickiej. Oprócz nagrody głównej do wygrania będą rowery oraz bony na zakupy o wartości 500zł każdy. Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 4-18 marca 2017 zrobić zakupy za min. 50zł brutto w dowolnym sklepie w Galerii Świdnickiej, zgłosić się z paragonem do punktu obsługi konkursu i wypełnić formularz zgłoszeniowy zawierający zadanie konkursowe.

Więcej informacji już wkrótce.

Galeria Świdnicka. Miłego dnia.

 

27 lutego 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *