Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Do więzienia za skatowanie kota”. Pięć miesięcy spędzi w więzieniu mężczyzna, który w maju tego roku kopał kota i rzucał nim o ścianę. 41-latek nie może też posiadać zwierząt przez najbliższe dziesięć lat.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, upamiętnieniu Emila Krebsa i nowej książce wydawnictwa Errata-Kubara Lamina, o nowoczesnym systemie e-usług w świdnickim szpitalu, o firmach nominowanych do Świdnickich Gryfów, o projekcie „Czas na teatr”, o żywej lekcji historii, o obozie dla zdolnych, o Biegu na Wieżę Ratuszową.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s, a także kurs języka angielskiego.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *