100 wyprawek szkolnych dla uczniów

Grupa Azoty, partner biznesowy Osadkowski SA, od 5 lat wspiera dzieci ze środowisk wiejskich w całej Polsce. 100 wyprawek szkolnych trafiło tym razem do uczniów w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie.

W ramach akcji edukacyjno-promocyjnej ,,Lider Polskiej Dystrybucji” koncern wykorzystując kontakt ze swoimi dystrybutorami nawozowymi, zwrócił się między innymi  do naszej firmy Osadkowski SA, z prośbą o wskazanie szkoły z najbliższego jej otoczenia biznesowego, której można byłoby wręczyć wyprawki szkolne – Joanna Miężał-Basińska, menedżer ds. PR w firmie Osadkowski SA

14 września 2017 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie, Joanna Miężał-Basińska oraz wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek oficjalnie wręczyły 100 zestawów wyprawek dla uczniów z klas od I do III. Radość dyrektora szkoły Tadeusza Szarwaryna oraz uczniów z okazanego wsparcia była ogromna. Dzieci podczas uroczystego wręczenia wyprawek przyszykowały niespodziankę w postaci wystąpień tanecznych, wokalnych oraz perfekcyjnie odegranego spektaklu na podstawie wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”. Po części artystycznej nadszedł czas na wręczenie wyczekiwanych kolorowych teczek z piórnikami, śniadaniówkami, kredkami oraz opaskami odblaskowymi.  Dzieci entuzjastycznie odebrały wyprawki i na koniec zgodnie zapewniły, że od teraz chętniej będą odrabiać lekcje.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Grupie Azoty za kolejny rok współpracy handlowej i wspólnych działań w zakresie wspierania uczniów szkół ze środowisk wiejskich. Akcja przynosi bardzo dużo radości dzieciom, a takie reakcje są dla nas bezcenną nagrodą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *